Adres

CZOŁGISTÓW 30A 84-300 LĘBORK


Telefon

792-792-700

mobile logo
image

``Co to było za przyjemne popołudnie!! :)) Wół i spółka to jest to miejsce gdzie chcecie pysznie zjeść w absolutnie fantastycznej atmosferze!!!``

Celina Statkiewicz - Hell's Kitchen


ROZSMAKUJ SIĘ W NASZYCH WNĘTRZACH

Znalazłeś się w magicznym miejscu na mapie Pomorza. Inspiruje nas kuchnia amerykańska. Naszą ideą było od początku połączenie wyjątkowej atmosfery, pysznego i autentycznego menu oraz najlepszej szkoły barmańskiej. Naszych gości traktujemy jak przyjaciół. Chcemy, żebyś czuł się tu jak w domu. 

Dominuje tu przyjemny, minimalistyczny vintage. Tworząc Woła i spółkę chcieliśmy wyjść naprzeciw obecnym trendom architektonicznym, ale też w sposób wyraźny zachować niepowtarzalną tożsamość. Opieramy się na odważnych przełamaniach. Minimalistyczne betonowe posadzki zestawiamy z deskami ze starej stodoły, surowe czarne drewno z przedwojenną cegłą. Nowoczesne krzesła i loże oraz kurtyny ze skrzynek po owocach w ergonomiczny sposób dzielą lokal na niezobowiązujące strefy. Nie ukrywamy instalacji inspirując się nowojorskimi loftami. Wszystko to stworzyliśmy w duchu postindustrialnej, łódzkiej szkoły architektury. Witaj u siebie!


image

CO Z PIECA, TO Z SERCA

Sercem naszego lokalu jest mini-piekarnia. Codziennie rano wypiekamy własne pieczywo pszenne, graham oraz paluchy z autorskich mieszanek mąk z polskich zbóż. Ciasto jest wytwarzane i wypiekane w 100% na miejscu. Zdrowe, naturalne i pozbawione konserwantów receptury, gwarantują, że serwujesz swoim bliskim prawdziwe jedzenie, a nie gotowce z paczki. Zbieramy za to liczne słowa uznania od gości z całej Polski. Naturalność i niepowtarzalność – to cechy naszych wypieków. A co powiesz na rozpływające się w ustach ciasto Brownie lub puszyste amerykańskie pancakes?


image

KUCHNIA JAK U PRZYJACIÓŁ

W naszej kuchni nie ma kompromisów. Chcemy, abyś wyszedł od nas syty i uśmiechnięty. Wspomnieliśmy o własnym pieczywie? Do tego dokładamy porządny, większy niż w większości „burgerowni” 200g kawał soczystej, mielonej wołowiny, starannie dobranej od pomorskiego hodowcy. Doprawiamy ją po swojemu. Na koniec własnoręcznie wytwarzane sosy i odpowiednio wyselekcjonowane dodatki. Tak powstają najlepsze burgery w promieniu wielu kilometrów.

Naszą specjalnością są też soczyste wołowe steki w 4 odmianach, oryginalne żeberka i skrzydełka marynowane w importowanych z USA sosach, zdrowe dania z grilla, obfite sałatki, aromatyczne wrapy i wodzące na pokuszenie desery – pancake, ciasta, lody…. Czy trzeba dodać coś więcej? No…. może jeszcze osobny kącik potraw dla naszych kochanych dzieci 🙂


``Nie sądziłam że w Lęborku można znaleźć takie piekne wnętrze z tak pyszną duszą jaką jest kuchnia.``

Anna Szkaradzińska - Hell's Kitchen


image

POZNAJ NASZ PROFESJONALNY BAR

Wół i spółka został zaprojektowany tak, abyś mógł nie tylko pysznie zjeść, ale też zrelaksować się podczas spotkań z bliskimi Ci osobami. Doskonała kuchnia dopełniona jest najwyższej klasy barem, który stworzyły krajowe autorytety sztuki barmańskiej, autorzy fachowych publikacji branżowych. Stale nadzorują oni doskonałość receptur i nienaganne umiejętności naszych barmanek.

Znajdziesz tu bogaty wybór alkoholi butelkowych, dedykowanych drinków firmowych, klasycznych mixtur oraz doskonałych piw regionalnych. Jeśli jesteś kierowcą to nic straconego. 🙂 Możesz sam skomponować swojego własnego milkshake, rozsmakować się w naszych domowych lemoniadach, orzeźwiających smoothies, lekkich fit koktajlach bądź wypróbować pozbawioną konserwantów Fritz Kolę. Na zdrowie!